Зґвалтували дівчину під час тимчасової окупації Харківщини — судитимуть 3-х військових рф. ФОТО | Кримінальні новини

Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох російських військовослужбовців за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Обвинувачені – командир 99-ого самохідного артилерійського полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу зс рф та двоє його підлеглих: рядовий, який був водієм, та молодший сержант, командир відділення командно-бойової машини.

Слідством встановлено, що під час окупації одного з населених пунктів Харківщини навесні минулого року російські військові зґвалтували молоду дівчину.

Вони прийшли до будинку, де з родиною проживала молода дівчина. Наказали родичам дівчини залишатися вдома, а потерпілу силоміць посадили до БТР та повезли її до одного з будинків, де їх очікував командир. 

Коли вони прибули до будинку, де знаходився 43-річний командир, окупанти по черзі ґвалтували потерпілу. При цьому російський командир сказав своїм підлеглим, що він буде робити це першим. 

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Источник