Змінено правила виїзду рейсових автобусів з …

Змінено правила виїзду рейсових автобусів з ...

Фото иллюстративное fotolia.com

Рейсові автобуси з України до Польщі й не тільки тепер зможуть діставатися швидше.

Змінено правила виїзду рейсових автобусів з ...

Змінено правила виїзду рейсових автобусів з ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, з 12 лютого з 12:00 за Києвом всі автобуси, які прямуватимуть з України до Польщі чи в інші країни ЄС та Молдову, перетинатимуть кордон за попереднім записом в системі “єЧерга”. Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. 

Наразі йдеться виключно про реєстрацію в системі для перетину кордону за принципом «реєструйся та їдь». За таким правилом “єЧерга” для рейсових пасажирських автобусів з серпня минулого року діє вже на 8 пунктах пропуску. З понеділка, 12 лютого 2024, до цього переліку буде додано ще 21 пункт пропуску. Серед них і нові пункти на польсько-українському кордоні.

Наразі “єЧерга” для рейсових пасажирських автобусів, що прямують з України до Польщі, діє в пунктах пропуску в Ягодині, Шегинях, Краковці, Устилузі та Раві-Руськй. З 12 лютого, вона також запрацює в пунктах пропуску в Угринові, Грушеві та Смільниці. Кажуть, що масштабування послуги «єЧерга» на всі пункти пропуску дозволить зменшити час проходження кордону рейсовими автобусами, щоб ті могли дотримуватися графіку руху.

“Масштабуємо єЧергу на всі пункти пропуску, щоб верифікувати виконання автобусних маршрутів та проаналізувати навантаження на кордон. Після цього, на основі актуальної мережі маршрутів, запропонуємо кожному автобусу часовий проміжок для перетину кордону — відповідний слот«, — заявив міністр Кубраков.
Джерело