Зміни в Польщі з 17 вересня для діючих і майбутніх …

Зміни в Польщі з 17 вересня для діючих і майбутніх ...

З 17 вересня 2023 в Польщі почали діяти нові зміни для галузі замовлення таксі через мобільні додатки https://stock.adobe.com

З 17 вересня 2023 в Польщі почали діяти нові зміни для галузі замовлення таксі через мобільні додатки, такі як, наприклад, Uber чи Bolt. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

Зміни в Польщі з 17 вересня для діючих і майбутніх ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, нововведення передбачають, передусім, більш прискіпливу процедуру ідентифікації водіїв служб таксі, які працюють через мобільні додатки. Усе для того, аби покращити безпеку пасажирів.

Раніше водії під час реєстрації в системі надавали документи, які не проходили ніяких додаткових верифікацій з боку організатора перевезень. Через це часто траплялися випадки шахрайства, коли надавалися фальшиві або чужі документи. Це призводило до того, що пасажир не міг точно знати, хто приїде на його замовлення, відповідно, не було жодних гарантій безпеки. 

Запроваджені нововведення зобов’язують водіїв Uber, Bolt чи подібних їм служб  (які працюють через мобільні додатки) особисто з’являтися до офісу служб таксі, щоб їх могли сфотографувати на спеціальному тлі, перевірити на автентичність їхні паперові документи (паспорт, водійське посвідчення, довідка про несудимість тощо) й зробити цифрову копію з них. Це стосується як нових водіїв, які починатимуть працювати, так і тих, які працевлаштувалися раніше.

Увага! Нововведення з 17 вересня стосуються нових водіїв Uber, Bolt чи подібних їм служб ,які приходитимуть на роботу в таксі. Для всіх, хто вже там працює, нові норми почнуть діяти двома тижнями пізніше — з 1 жовтня 2023.

У випадку водіїв, які працевлаштувалися до 17 вересня, фірма-посередник має провести верифікацію особи та документів протягом 3-х місяців, починаючи з 1 жовтня. За непроведення такої перевірки водіїв та бездіяльність у цьому питанні таксі-компаніям загрожуватиме штраф від 10 до 50 тис зл.

Ще одна зміна стосується того, що фірми-посередники будуть зобов’язані перевіряти водіїв таксі на кшталт Uber чи Bolt не рідше, ніж 1 раз на 100 поїздок. Така перевірка стосуватиметься того, що дійсно саме та чи інша особа перевозить пасажирів, й проводитиметься дистанційно безпосередньо під час виконання водієм замовлення.

Нагадаємо, з 28 серпня 2023 Польща стала однією з перших країн, де мережа Bolt почала тестувати досить контроверсійне нововведення: запис розмов пасажирів чи з пасажирами під час поїздки. Такі записи наразі ведуться в таксі Bolt у чотирьох містах: в Кракові, Любліні, Ольштині та Ополю. А детальніше про це нововведення читайте за посиланням нижче: У Польщі з 28 серпня записуватимуть розмови пасажирів у таксі Bolt
Джерело