19-річний викрадач автомобілів може вийти на волю під заставу 53 тис. 680 гривень

19-річний викрадач автомобілів може вийти на волю під заставу 53 тис. 680 гривень

Стали відомі подробиці серії крадіжок автотранспорту у Павлограді, скоєних 19-річним місцевим жителем, котрий тепер багаторічного ув’язнення не уникне.

 

У матеріалах суду повідомляється:

30 вересня 2023 року, приблизно о 15 годині 25 хвилин, перебуваючи поблизу будинку № 2, по вулиці Західній у м. Павлограді, побачив біля дерева транспортний засіб мотоцикл марки «BAJAJ вартістю 37 506 грн

Після чого, він підійшов до вищевказаного мотоциклу, розрізав два дроти, які ведуть до замку запалення, та, з`єднавши їх між собою, привів у дію блок запалювання, таким чином завівши двигун мотоцикла. Керуючи транспортним засобом – мотоциклом з місця скоєння злочину зник попрямувавши у невідомому напряму, викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

.Крім того, 08 жовтня 2023 року, приблизно о 03 годині 00 хвилин, перебуваючи поблизу будинку, побачив у подвір`ї на земельній ділянці транспортний засіб автомобіль «Chevrolet», модель «Niva», 2007 року випуску, вартістю 169 558. Після чого, підійшов до вищевказаного автомобіля у невстановлений досудовим розслідування спосіб відчинив та завів його. Керуючи транспортним засобом – автомобілем «Chevrolet», з місця скоєння злочину зник, попрямувавши у невідомому напряму, викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

Крім цього, 25 жовтня 2023 року, приблизно о 22 годині 00 хвилин, побачив біля дерева транспортний засіб автомобіль марки «ВАЗ», модель «2107», 1983 року випуску, вартістю 36 000 грн.

Після чого, підійшов до вищевказаного автомобілю невстановленим під час досудового розслідування способом відчинив водійські двері та сів на водійське сидіння. Після цього вставивши викрутки, яку мав при собі, до замку запалювання завів двигун автомобілю. З місця скоєння злочину зник попрямувавши у невідомому напряму, викраденим майном розпорядився на власний розсуд.

26 жовтня 2023 року йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, а саме у незаконному заволодіння транспортним засобом, вчиненому повторно.

Підозрюваний підозру визнав, заперечував проти застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, просив застосувати до нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем проживання та реєстрації.

Суд постановив:

Застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів. Визначити суму застави у розмірі 53 680 (п`ятдесят три тисячі шістсот вісімдесят) гривень, які необхідно внести на депозитний розрахунковий рахунок

Источник