Павлоград — не останнє місто на планеті Земля

Павлоград - не останнє місто на планеті Земля

Павлоград узяв участь у проекті «Розробка програми інтеграції ВПО до громади» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», – до більшості городян ця інформація не має жодного стосунку. Те, що вимушених переселенців у місті багато, – відомо кожному. Але жодних проблем це не створює: продуктів у магазинах вистачає і дахом над головою переселенці забезпечили себе.

Але з метою вивчення питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб до громади Павлограда експертами проєкту проведено опитування. Респондентами опитування стали внутрішньо переміщені особи, містяни та представники бізнесу.

Павлоград - не останнє місто на планеті Земля

Опитування показало, що Павлоград – не останнє місто на планеті Земля. І люди, які прибули з інших населених пунктів, це відразу бачать.

Життя в Павлограді, очима іногородніх людей, – це острівець благополуччя, миру та розміреної метушні, де тільки виття повітряних сирен нагадує про те, що вибухи російських ракет можуть прогриміти будь-якої хвилини.

Павлоград - не останнє місто на планеті Земля

Вимушені переселенці знають більше нас про війну і мир, про розбиті дороги та зруйновані міста, про небезпеку, яка всім нам сьогодні загрожує.

Але дивитись чужими очима на місто ми не вміємо. І повною мірою не усвідомлюємо собі, що таке війна.

Источник