Після внесення 1,5 млн грн застави шахрайка зникла з поля зору поліцейських, — можливо перебуває у відрядженні

Після внесення 1,5 млн грн застави шахрайка зникла з поля зору поліцейських, - можливо перебуває у відрядженні

Резонансна справа відносно шахрайки, що обікрала переселенця в Павлограді на 1,5 млн грн і була звільнена з під варти в звʼязку із внесенням застави, по рішенню Апеляційного суду м. Дніпра, Павлоградським міськрайсудом в назначену дату не розглядалася. Слухання справи було відкладено за клопотанням захисника і у зв’язку з неявкою в судове засідання самої обвинуваченої.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградського міськрайсуду.

“Інформуємо громадськість про хід розгляду кримінального провадження за обвинуваченням гр. І. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство).

“6 вересня 2023 року, в зв’язку з надходженням клопотання від одного з захисників обвинуваченої про відкладення розгляду справи, а також неявкою в судове засідання самої обвинуваченої, суд був змушений відкласти розгляд справи у відповідності до положень ч. 1 ст. 323 КПК України, якою регламентовано, що якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду.

Наступне судове засідання призначено на 22 вересня 2023 року о 09:00 годині”, – говориться в повідомленні.

Читайте: За безробітну шахрайку в Павлограді внесли заставу 1,5 млн грн, – все по-чесному

Источник