Санаторно-курортне оздоровлення для учасників АТО/ООС


				Санаторно-курортне оздоровлення для учасників  АТО/ООС

До відома осіб, які брали участь в АТО (ООС), захищали/захищають незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та інтереси держави у зв’язку із збройною агресією росії на території України, та членів їх сімей.

У 2023 році продовжується забезпечення санаторно-курортним оздоровленням у відділеннях філії  ПрАТ «Миргородкурорт»-«СКК «Миргород» осіб, які брали участь в АТО (ООС), захищали/захищають незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та інтереси держави у зв’язку із збройною агресією росії на території України, та членів їх сімей, які зареєстровані в населених пунктах Миргородської міської територіальної громади.

Право на санаторно-курортне оздоровлення згідно Порядку має Захисник/Захисниця України, його/її дружина (чоловік), неповнолітні діти, або його/її батьки.

            Для отримання санаторно-курортного оздоровлення до управління соціального захисту населення Миргородської міської ради подаються наступні документи:

  • заяву;
  • копію паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
  • копію відповідного посвідчення особи, яка брала участь в АТО (ООС), захищала/захищає незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та інтереси держави у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України;
  • копію військового квитка (за наявності);
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції чи здійснення  заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації  в Донецькій та Луганській областях в районах її проведення, заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією РФ проти України.

    У разі звернення членів сім’ї особи, яка брала участь в АТО (ООС), захищала/ захищає незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та інтереси держави у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України, додатково подаються копії документів, що підтверджують родинні стосунки.

   Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для засвідчення копії.

   Для отримання консультації та роз’яснень щодо санаторно-курортного оздоровлення пропонуємо звернутися до управління соціального захисту населення Миргородської міської ради в кабінет №9 за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 92 або за телефоном 5-61-31.

 

Управління соціального захисту населення

Миргородської міської ради

Інформація згідно даних Миргородської міської ради