Секретна інформація про закриття у Павлограді трьох церков – провокаційна вигадка

Секретна інформація про закриття у Павлограді трьох церков – провокаційна вигадка

Обшуки в єпархіях Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) та інформація про знайдену в них прокремлівську літературу та навіть прапори ЛДНР ніяк не сприяли зростанню авторитету московських церков. А позбавлення українського громадянства митрополита Дніпровського та Павлоградського Іринея посприяло розмовам серед парафіян про те, що УПЦ залишилося жити недовго.

Більше того, по секрету вже поширюється інформація про те, що, наприклад, у Павлограді, закриються три церкви.

Про це источнику повідомляє одна із читачок.

– Пішла до найближчої церкви у Павлограді замовити сорокоуст сину та його побратимам, які зараз у ЗСУ служать і перебувають у самому пеклі на Донеччині, – розповідає Ольга Василівна. – Батюшка дізнався, що мій син воює за Україну, грошей із мене брати не став.

Але ось церковнослужниця за секретом мені сказала, що їх за місяць закривають. І взагалі по Павлограду три церкви закриють, у тому числі й церкву Голубицького та Успіння…

Щоб розвіяти паніку та заспокоїти віруючих, які вже оплакують УПЦ, редакція источника звернулася до відділу культури Павлоградської міськради. Там повідомили, що жодних офіційних документів про закриття церков у м. Павлограді не надходило. Храми, як працювали, так і працюватимуть.

Не виключено, що чутки про закриття храмів УПЦ – звичайна провокація.

Кому це вигідно – здогадатися не важко.

Источник