В 2023 році у Павлограді не будуватимуть фонтани

В 2023 році у Павлограді не будуватимуть фонтани

У 2023 році в Павлограді не будуватимуть фонтани, не встановлюватимуть пам’ятники героям минулих часів, не будуть зводити мости. Війна – не час для свят та фестивалів.

Місто заощаджуватиме на всьому. Такий бюджет затвердили депутати Павлоградської міськради на 2023 рік на позачерговій сесії міської ради, яка проходила у МКДЦ “Мир” у підвальному приміщенні.

Лише на розвиток спорту депутати грошей не пошкодували, виділивши міським спортсменам 21 млн грн, а у 2021 р. було – 17,9 млн.грн.

– Вперше формування міського бюджету пройшло в умовах воєнного стану в країні, – ознайомила з проектом бюджету депутатів начальник фінуправління Раїса Роїк. – Бюджет складний. Більшість установ міста в умовах епідемії коронавірусу і воєнного стану працювали дистанційно, тому більшість показників бюджету наступного року були орієнтовані на показники 2022 року. Соціальні стандарти – мінімальна заробітня плата, прожитковий мінімум – збільшувати не планується.

Індексація в зв’язку з інфляцією закладена на рівні 15%.

Цього року бюджет міста приймається без урахування освітньої субвенції.В умовах бойових дій ми маємо переміщення дітей і педагогів – важко визначити реальну потребу в фінансуванні. Міністерство освіти здійснює персоніфікацію педагогісних кадрів і учнів. Субвенцію буде нараховано пізніше, тоді ми внесемо корективи в міський бюджет.

Планується на 2023 рік, що доходи бюджету Павлоградської міської територіальної громади составлятимуть у сумі 841 млн 383 тис. 446 грн

– дефіцит за спеціальним фондом бюджету у сумі 70 190 351 грн

Бюджет соціально спрямований: 541 млн грн, що складає 74% бюджету, піде на виплати бюджетній сфері.

На освіту витратять 313,2 млн грн, на органи управління — 84,6 млн грн, на ЖКГ і утримання доріг — 107,9 млн грн, на спорт — 21,3 млн грн, соціальний захист — 46 млн грн. Більше про бюджет 2023 можна дізнатися тут

Справка: В місті культивується 43 види спорту, працюють 318 спортивних споруд.

Источник