Відома мережа супермаркетів хоче вийти з Польщі ще …

Відома мережа супермаркетів хоче вийти з Польщі ще ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Після мережі TESCO, яка вийшла з польського ринку в 2021 році, схоже, настав час прощатися з черговою мережею супермаркетів.

Відома мережа супермаркетів хоче вийти з Польщі ще ...

Відома мережа супермаркетів хоче вийти з Польщі ще ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, мережа магазинів SPAR опублікувала інформацію, з якої випливає, що всі її польські об’єкти будуть виставлені на продаж. Більше того, розпродати все планують до 30 вересня 2024 року. Звісно, якщо до цього часу знайдеться охочий покупець чи покупці.

SPAR працює на польському ринку з 2018 року, коли придбала мережу супермаркетів Piotr i Paweł. Їх було 66 і після зміни власника вони змінили назви на Spar, Eurospar і Spar Express. На кінець 2023 фінансового року в Польщі працювало вже 208 магазинів, що належать компанії SPAR Polska. Більшість із них – 110 – це об’єкти площею до 350 кв, з назвою SPAR. Бренд Eurospar представлений 34 магазинами площею близько 1,3 тис м кв. Магазинів SPAR Express площею приблизно 125 м кв налічується 50, й вони розташовані на АЗС мережі Avia.

Крім того SPAR Polska має два логістичні центри: один у Познані — обслуговує 94 магазини, другий у місті Челядзь (Сілезьке воєводство) — постачає продукцію в 114 магазинів мережі. 

Інформація про можливий продаж магазинів SPAR у Польщі з’явилася ще восени минулого року. Тоді це пояснювали фінансовими втратами, які компанія спостерігала в останні 2 роки. Ще однією причиною виходу мережі SPAR з польського ринку можуть бути кредити, взяті в Польщі. Наприкінці серпня 2024 року компанія повинна буде повернути понад 115 млн злотих, а наприкінці грудня цього року – ще понад 111 млн злотих.
Джерело