Волейболісти ВК «Бахмут» знову вийшли у фінал чемпіонату країни

Востаннє таких високих результатів команда досягала шість років тому.

 

Волейбольна команда «Бахмут-ШВСМ» вдруге у своїй історії вийшла у фінал Вищої ліги чемпіонату України. Про це повідомляє офіційний сайт федерації волейболу України. Через два тижня стане зрозуміло, медалі якої проби отримає наша команда — срібні чи золоті.

 24-25 березня у Хірові Львівської області відбулися півфінальні матчі серії плей-офф чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2022/2023 років, у яких успішно виступили гравці команди «Бахмут-ШВСМ».

 Волейболісти, які представляють Бахмут та Школу вищої спортивної майстерності Донецької області та тимчасово базуються у Полтаві, у боротьбі за вихід у фінал перемогли колектив «Поділля» з Хмельницького.

 

 

Підопічні заслуженого тренера України Миколи Пасажина, продемонструвавши гарну командну взаємодію та індивідуальний клас, здобули дві емоційні перемоги з рахунком 3:1. В обох зустрічах ВК «Бахмут-ШВСМ» вигравав першу партію, потім поступався супернику, і далі тріумфував у двох партіях. Головними бомбардирами, як і в основному раунді чемпіонату, виступили Сергій Нечипорук та Владислав Тищенко.

 Таким чином, волейболісти з Бахмута отримали перепустку у фінал Вищої ліги чемпіонату України сезону 2022/2023 років, де змагатимуться за золоті медалі з командою «Буревісник-ШВСМ» із Чернігова. Вирішальні матчі триватимуть до двох перемог і відбудуться 21-22 квітня (у разі потреби і 23 квітня).

Источник