У березні, за офіційними даними, у Бахмуті загинуло 9 та поранено 35 мирних жителів

За березень 2023 року в Бахмуті від безперервних бойових дій загинули 9 мирних жителів, ще 35 людей отримали поранення. Такі цифри наводить голова ДонОВА Павло Кириленко. Реальні цифри вбитих і поранених можуть бути значно вищими, оскільки не всі загиблі потрапляють в офіційну статистику через запеклі вуличні бої. У таких умовах належним чином зафіксувати факт смерті просто неможливо, а загиблих бахмутян найчастіше ховають у дворах.

 

Статистика не враховує містян, які померли від холоду, недоїдання, хронічних хвороб та неможливості отримати лікування.

 

Станом на кінець березня 2023 року в Бахмуті залишалося менше трьох з половиною тисяч осіб, зокрема 32 дитини (інформація голови ДонОВА П. Кириленка). Дехто з них ховався від евакуації на українську сторону.

 

У Бахмуті, як і раніше, немає світла і газу, практично немає води, поганий зв’язок. Тривають вуличні бої, деякі райони міста кілька разів переходять з рук в руки. Руйнування жахливі, бахмутяни, що залишаються, виживають в умовах гуманітарної катастрофи. Кілька сотень містян, які опинилися на території, що перейшла під контроль армії РФ, були вивезені до Первомайська і Шахтарська.

Источник