У Павлограді з перейменуванням вулиць щось пішло не так, — ухвалено рішення до кінця війни закрити цю тему

У Павлограді з перейменуванням вулиць щось пішло не так, - ухвалено рішення до кінця війни закрити цю тему

Сьогодні, 23 травня, на сесії Павлоградської міської ради знову йшлося про перейменування вулиць у місті. Але переназивати вже перейменовані вулиці – це вже занадто. Тому на це питання було вирішено накласти мораторій до закінчення війни.

Нагадаємо, в м. Павлоград перейменували вулиці у зв’язку з декомунізацією, потім – дерусіфікацією.  З списку назв місцеві жителі обирали найкращу назву, голосували в межах громадського обговорення. Потім обговорювали депутатські комісії, далі депутати на сесії затверджували нові назви… Але все одно знайшлись незадоволені.

– Перейменовувати ті вулиці, які вже були перейменовані – це не на часі, – сказав міський голова Анатолій Вершина. – До мене вчора, коли я був в магазині, звернулась жінка з цього питання. На селищі Хімзавод вулицю Сташкова переіменували на честь загиблого захисника Бочарнікова. А жінка пропонує, щоб цій вулиці дали  назву “Захисників”.

Я жінці пояснював, що ми майже півроку назад прийняли таке рішення. Це не тільки моральне питання, але й юридичне: хтось вже переоформлює правовстановлюючі документи, змінює адресу і т. і.

Тому після обговорень на депутатських комісіях, щоб уникнути конфліктних ситуацій, було прийнято рішення відкласти питання перейменувань вулиць до моменту закінчення війни.

Депутати підтримали думку міського голови.

 

Источник