У Польщі під час Європейських Ігор українські …

У Польщі під час Європейських Ігор українські ...

У Польщі завершилися Європейські Ігри, які проходили з 21 червня по 2 липня 2023 року. Офіційно приймав їх Краків, однак змагання загалом відбувалися в 13 містах з Малопольського, Сілезького, Нижньосілезького, Підкарпатського воєводств.

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, українські спортсмени на цих змаганнях завоювали аж 41 медаль, що дозволило їм посісти високе третє загальнокомандне місце. Попереду опинилися лише італійці (35-26-39) та іспанці (21-17-19). Господарі, збірна Польщі, зайняла шосте загальнокомандне місце (13-19-18).

https://twitter.com/eg2023en Українські спортсмени під час Європейських Ігор у Польщі вибороли, зокрема, 21 золоту медаль, 12 срібних та 8 бронзових. Найвдаліше виступили легкоатлети та спеціалісти з тайського боксу, де було виграно по 6 нагород. Причому в тайському боксі українці виграли медальний залік, здобувши три золоті нагороди, одну срібну та одну бронзову. Ще по п’ять нагород для України здобули веслувальники (3 золоті та 2 срібні), стрибуни у воду (4 золоті та 1 срібна). Чотири медалі (2 золоті, 1 срібна, 1 бронзова) додали до скарбнички каратисти.

А це список всіх українських спортсменів, які вибороли медалі на Європейських Іграх