У Польщі зняли фільм про путіна: він у памперсі з …

У Польщі зняли фільм про путіна: він у памперсі з ...

У Польщі зняли фільм про путіна https://www.youtube.com/@PatrykVegaOfficial

Польський режисер Патрик Вега зняв фільм про російського диктатора володимира путіна й оприлюднив тизер.

У Польщі зняли фільм про путіна: він у памперсі з ...

У Польщі зняли фільм про путіна: він у памперсі з ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на radiosvoboda.org, стрічка у жанрі біографічного художнього кіно (байопіку) показує російського президента з 10-річного віку, коли він зазнавав насилля з боку вітчима в Грузії, до повномасштабної війни, яку путін розпочав проти України.

Фільм є англомовним і містить найголовніші події політичного життя путіна – війну в Чечні, терористичні атаки на Дубровці і в Беслані, а також про найдраматичніші події в Бучі, Ірпені, Маріуполі. Режисер також екранізував смерть російського диктатора. Каже, що спеціально зробив це, оскільки “це те, що хоче побачити весь вільний світ”.

У стрічці є документальні матеріали, зокрема, відео, зняте з дрона українськими операторами, – наслідки ракетних обстрілів міст, цивільної інфраструктури. В епізоді фільму, який потрапив у тизер, путін показаний у лікарні, в “памперсі” та власних екскрементах. За словами режисера, мета стрічки – показати російського президента хворим і слабким, таким, якого можна подолати. “Ми провели величезну роботу з документами, радилися з різними експертами, зокрема, мене консультував колишній керівник розвідки НАТО, генерал, який командував військами в Афганістані та Іраку. Найціннішим, унікальним джерелом інформації був родич психіатра, який був в одній барокамері з Путіним у 70-х роках”, – розповідає Патрик Вега.

Над фільмом працювала міжнародна акторська група. Впродовж двох років зйомки відбувалися в Україні, Росії, Сирії, Ізраїлі та Йорданії. Щоб головний актор був максимально схожим на Путіна, творці фільму використали технологію deep fake, яка дозволила накласти на обличчя актора зображення російського президента.

Світова прем’єра фільму «Путін» відбудеться в першій половині 2024 року, саме зараз тривають перемовини з американськими дистрибʼюторами. Великий інтерес до стрічки виявили понад 11 країн Азії, також, за словами режисера, є попередня домовленість про переклад фільму українською мовою.

Короткий тизер фільму:


Джерело