Українським водіям, яких заблокували на польському …

Українським водіям, яких заблокували на польському ...

Штаб допомоги українським водіям на кордоні з Польщею https://www.facebook.com/oleksandr.kubrakov

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури створило штаб допомоги водіям, які застрягли на кордоні з Польщею.

Українським водіям, яких заблокували на польському ...

Українським водіям, яких заблокували на польському ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на керівника відомства Олександра Кубракова, Міністерство спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило Штаб допомоги українським водіям. Його ключова задача – забезпечити водіїв їжею, питною водою, медикаментами та пальним. 

“За кожним з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає потреби і знаходиться на постійному звʼязку з водіями. Також цілодобово працює гаряча лінія Укртрансбезпеки +38 (067) 120 0483. Сьогодні на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тисяч наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки”, — зазначив Олександр Кубраков. 

Додаткові потреби водії можуть зголошувати до створеного Штабу допомоги через гугл-форму https://forms.gle/uknNBtSDZ6hKVKdE9

За словами міністра, працюватиме Штаб допоки кордон не буде розблокований та стабільність руху через пункти пропуску не буде відновлена. Також міністерство спільно з профільними відомствами сприятиме евакуації водіїв на територію України, якщо виникатиме така потреба. 

З останньою інформацією, у черзі на польському кордоні через протести мітингувальників застрягло понад 2800 вантажівок. Вбік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, вбік Рави Руської – на понад 10 км, убік Краківця – на понад 16 кілометрів.
Джерело