«Укрпошта» грошей у благоустрій в Павлограді вкладати не буде

"Укрпошта" грошей у благоустрій в Павлограді вкладати не буде

За оренду приміщень у Павлограді підприємці сплачують від 90 до 200 грн. за кв. метр. «Укрпошта» до міської скарбниці не вносить жодної копійки. У тому числі й за історичну будівлю міської думи, розташовану в центрі міста. Головпоштамт Павлограда поступово стає міським смітником

І як врятувати історичну будівлю від руйнування – не знає ніхто. Викупити його в «Укрпошти» місто не спроможне, а експропріювати не дозволяє закон.

13 вересня, співробітники КП «Затишне місто» вручили Припис за невиконання Правил благоустрою керівництву центрального відділення Укрпошти м. Павлограда, яке знаходиться по вул. Соборній, 60.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської міськради.

Справді, територія біля головпоштампту захаращена – повсюди купи сміття, зарості трави. І це у центрі міста!?

Та й сама історична будівля, яка є пам’яткою архітектурного мистецтва, всередині також знаходиться в дуже плачевному стані. На жаль, Павлоград не має змоги впливати на власника головпоштампту – «Укрпошту».

Нагадаємо, у квітні 2023 р. зі стартовою ціною в 9 млн 571 тис.500,00 грн будівлю головпоштамту у Павлограді було виставлено на аукціон. Але у зв’язку з шумом навколо продажу історичної будівлі Павлограда, даний лот був знятий з аукціону.

До речі, “Укрпошта” в межах всієї України виставляє на продаж або в оренду  багато своїх будівель та приміщень на Prozorro.

В Україні триває війна. Але в той же час війна в тилу за нерухомість триває. Війна за нерухомість, яка комусь дісталася задарма.

Читайте: Чи зможе Павлоград заплатити “Укрпошті” за свій головний поштамт 30-35 млн гривень?

Источник