В Броварах откроется лечебно-диагностический центр бахмутской больницы

У місті Бровари Київської області (вул. Київська, буд. 177) створено структурний підрозділ Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» — лікувально-діагностичний центр. Про це повідомив голова військової адміністрації Бахмута Олексій Рева.

 Спеціалізована медична допомога надається населенню за принципом екстериторіальності, усім, хто її потребує без виключення за напрямками: онкохірургія, онкологія, хірургія, урологія, ендоскопія, ортопедія і травматологія, акушерство і гінекологія, анестезіологія, отоларингологія, офтальмологія, терапія, ревматологія, неврологія, ендокринологія, алергологія, дерматовенерологія, педіатрія, психіатрія (дитяча), неврологія (дитяча), фізична та реабілітаційна медицина, лікувальна фізкультура, рефлексотерапія, клінічна лабораторна діагностика, рентгенологія, ультразвукова діагностика.

 У лікувально-діагностичному центрі встановлено медичне обладнання та оргтехніка, оснащено кабінети фізичної і реабілітаційної медицини, лікувальної фізкультури та кабінети лікарів.

 Найближчими днями очікується завершення підготовчих заходів з організації діяльності лікувального закладу.

 

Источник