У Павлограді за крадіжку засобу для миття унітазів акуратного чоловіка залучили до суду

У Павлограді за крадіжку засобу для миття унітазів акуратного чоловіка залучили до суду

Туалетний папір із магазинів самообслуговування у нас поки не крадуть, можливо, тому що фасон штанів не дозволяє цього зробити, – об’ємний рулон надто виділяється, якщо його запхати у штани. Але решта малогаборитного товару, аж до сміттєвих пакетів, громадяни в штанах регулярно виносять.

У Павлограді за крадіжку туалетного блоку Бреф Актим Лимонна свіжість (засіб для миття унітазів) чоловіка залучили до суду.

У матеріалах суду повідомляється:

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_3 , 14.07.2023 року приблизно о 09 годині 15 хвилин, перебуваючи у торгівельному залі ТОВ «Вигідна покупка» магазин «Аврора», розташованого за адресою: м. Павлоград, вул. Героїв України, взяв з вітринних стелажів блок туалетний Бреф Актим Лимонна свіжість об?ємом 50 мл у кількості 1 шт., пакети для сміття Fantee 35 л, 15 шт./рулон у кількості 1 шт, світильник лінійний Led nanotex у кількості 1 шт, запальничка-пальник  у кількості 1 шт, вартість яких складає 324 гривень 14 коп., які сховав до рюкзака чорного кольору. Після чого направився до касової зони супермаркету та заподіяв майнову шкоду у розмірі 324 гривень 14 коп.

Крім того, 14.07.2023 року приблизно о 18 годині 45 хвилин, перебуваючи у торгівельному залі магазину «Аврора», розташованого за адресою вул. Героїв України, буд.2в, взяв з вітринних стелажів тример для волосся GM-6605 USB зарядка, бомба для ванни Crazy Bombs Kids із сюрпризом Улюблений товар,  клей поліурет для ПВХ Хімік, балон газовий для запальничок об’ємом 90 мл, вартість яких складає 389 гривень, частину яких сховав під кофти чорного кольору, а іншу частину сховав до спортивних штанів.

Після чого направився до касової зони супермаркету та заподіяв майнову шкоду у розмірі 389 гривень.

Обвинувачений визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 185 КК України в обсязі обвинувачення.

Суд ухвалив:

Обвинуваченого визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п`ять) років.

Відповідно до ст. 75 КК України звільнити особу від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на 2 (два) роки .

Источник