Як вчасно діагностувати кандидоз та позбутись його?

Наше тіло, як і будь-який будинок, час від часу вимагає прибирання. Часто в нас поселяються гриби, найпоширеніші — це кандиди та аспергіли.

Як вчасно діагностувати кандидоз та позбутись його?

Діагностика та лікування кандидозу

Ці організми до певного часу спокійно живуть у нашому кишечнику, і ми можемо навіть не підозрювати про це. Але коли вони розмножуються надто активно, не помічати їхньої присутності вже неможливо.

Симптоми виявляються на шкірі, стані нашого шлунково-кишкового тракту, на нашому гормональному фоні і навіть на настрої та працездатності.

Запідозрити кандидоз можна, якщо у вас регулярно роздувається живіт, трапляються закрепи, є проблеми зі шкірою у вигляді висипань, періодично дають про себе знати інфекції сечовивідних шляхів. Кандида також видає себе постійним невгамовним потягом до солодкого та хронічної втомою.

Приборкати кандиду не так просто. Гриби не вдасться перемогти без спеціальної дієти, насамперед це відмова від солодкого. Також потрібно відмовитись від алкогольних напоїв, оскільки алкоголь сприяє зростанню грибів.

Гриби швидко набувають стійкості до ліків, тому при лікуванні дуже важливо проводити загальний детокс організму.

Паралельно бажано пройти обстеження на віруси та паразитів, оскільки гриби часто живуть із ними разом. Запорука успіху – комплексний підхід до вирішення проблеми.

Джерело